KONTAKT

Zakład Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o.
ul. Żeromskiego 15
64-980 Trzcianka
tel./fax: +48 67 216 83 08

zgłaszanie awarii (od 15.00 do 7.00)
tel. +48 67 216 30 15

Marek Władysław Kupś
Prezes Zarządu
prezes@zik.trzcianka.com.pl


Sekretariat
Magdalena Glegoła-Karpuszak
Referent
tel. +48 67 216 83 08,
pokój nr 1,
sekretariat@zik.trzcianka.com.pl


Roman Dacków
Specjalista ds. technicznych

tel. +48 67 216 83 08 wew. 102, 604 420 81,
pokój nr 1,
r.dackow@zik.trzcianka.com.pl


Marian Kościelnik
Kierownik wod-kan.

tel. +48 67 216 83 08 wew. 109, 602 439 591,
pokój nr 6,
m.koscielnik@zik.trzcianka.com.pl


Michał Radziuk
Kierownik oczyszczalni

tel. +48 67 216 83 08 wew. 105, 692 418 987,
pokój nr 7,
m.radziuk@zik.trzcianka.com.pl


Maria Szymczak
Specjalista ds. ochrony środowiska i gospodarki majątkiem trwałym
tel. +48 67 216 83 08 wew. 105,
pokój nr 7,
m.szymczak@zik.trzcianka.com.pl


Mieczysław Walczak
Główny specjalista ds. zarządzania ruchem maszyn i urządzeń
oraz optymalizacji kosztów
tel. 882 947 173,
m.walczak@zik.trzcianka.com.pl

Dział Obsługi Klienta

Karolina Podbereźniak
Referent ds. zbytu
tel. +48 67 216 83 08 wew. 104,
pokój nr 9,
k.podberezniak@zik.trzcianka.com.pl


Dział Księgowości

Przemysław Szymański
Główny Księgowy 

tel.+48 67 216 83 08 wew. 108,
pokój nr 8,
p.szymanski@zik.trzcianka.com.pl

Małgorzata Kaźmierczak
Księgowa
tel.+48 67 216 83 08 wew. 103,
pokój nr 10,
m.kazmierczak@zik.trzcianka.com.pl

Marta Ciesiółka
Referent ds. windykacji
tel. +48 67 216 83 08 wew.103,
pokój nr 10,
m.ciesiolka@zik.trzcianka.com.pl

Dział Kadr

Ewa Lembicz
Specjalista ds. płacowo-kadrowych
tel. +48 67 216 83 08 wew. 102,
pokój nr 3,
e.lembicz@zik.trzcianka.com.pl

Inne dane:

NIP: 763-18-67-781
REGON: 570869914
KRS: 0000057944